4 lutego w Zespole Szkół w Chróścinie rozegrano po raz XIII Gminny Turniej Tenisa Stołowego im. Kazimierza Turko. Do rywalizacji stanęło ponad 50 zawodników z 8 miejscowości naszej gminy. Po raz kolejny przeważali Panowie, natomiast w kategoriach żeńskich znacznie łatwiej było odnieść turniejowy sukces. Najwięcej osób zgłosiło się do kategorii „Senior", z kolei w kategorii "Kadetka", nie zgłosiła się żadna zawodniczka. Uczestnicy turnieju rozgrywali mecze w systemie "do dwóch przegranych". Zwyciężał ten zawodnik, który jako pierwszy wygrał trzy sety (do 11 punktów). Zawodnicy, zajmując kolejne miejsca w swojej kategorii, zdobywali jednocześnie punkty do klasyfikacji drużynowej. Pierwsze trzy miejsca zajęły: Narok, Niewodniki i Sławice.
Jak co roku, imprezie patronował Wójt Gminy Dąbrowa Marek Leja. Głównym organizatorem XIII Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego im. Kazimierza Turko był Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Dąbrowie, a współorganizatorem Gminne Zrzeszenie LZS.